Dermamelan

Coraz więcej osób zmaga się z przebarwieniami skóry, których pojawień się jest uzależnione od wielu czynników tj. posłoneczne, starcze, pozapalne czy piegi . Sprawiają nam one coraz częściej duży dyskomfort. Najlepszym w walce z przebarwieniami okazał się Dermamelan.

Dremamelan odznacza się o wiele większa ilością składników odżywczych niż jego poprzednik Cosmelan, dzięki czemu już w ciągu 20 dni możemy pozbyć się uciążliwych przebarwień.

Jak działa Dermamelan?

Mechanizm działania jest oparty na wykorzystaniu substancji hamujących tyrozynazę, kluczowego enzymu w procesie formacji melaniny blokuje ten enzym, a nawet odwraca przemiany metaboliczne w łańcuchu . Posiada również składniki rozświetlające naszą skórę o natychmiastowym działaniu. 

Zabieg

Odbywa się w 2 etapach:

  1. Gabinet lekarski

W czasie pierwszej wizyty z lekarzem ustalane są szczegóły dotyczące przebarwień i naszych oczekiwań, ustalany jest również fototyp skóry. Następnie lekarz nakłada na ustalone miejca maskę w postaci brunatnego różu

         2.   W warunkach domowych

Po 3-7 godzin od zabiegu należy zmyć maskę, letnia wodą. Czas jej noszenia jest wcześniej ustalany z lekarzem, Następnie pacjenta powinien stosować zalecony krem krem DERMAMELAN 2 przez okres min 2 miesięcy.

Sam zabieg jest przyjemny i bezbolesny, jednak kilka dni po nim nasza skóra może być podrażniona i czerwona. 

EFEKTY

W zależności od fototypu:

 

  • przy ciemnej karnacji (fototyp IV i V) przebarwienia znikają po 8 - 10 dniach.
  • u osób o jasnej karnacji (fototyp I, II) oraz u blondynów i szatynów o jasnych oczach (fototyp III) zanik plam jest obserwowany między 8 a 21 dniem kuracji.


PRZERWANIE KURACJI


Jeśli leczenie preparatem DERMAMELAN zostanie przerwane, przebarwienia mogą pojawić się ponownie.

Cennik
Dermamelan 1300 zł

 

Masz pytania
napisz do nas
Imie i nazwisko:
Podaj adres e-mail:
Tresc wiadomosci:
Przepisz wynik dzialania: 1 + 9 =
website design: Devilart