Endermologia LPG

Każdy z nas chce wyglądać pięknie i ciągle walczy z niedoskonałościami własnego ciała. Przybywające kilogramy, które nie znikają nawet przy diecie oraz dużej dawce ruchu. Dlatego nie czekaj zainwestuj w siebie - zabieg wyszczuplający, którym pomoże Ci stracić zbędne kilogramy, pozbyć się cellulitu.

 LPGR EndermologieTM -skuteczna metoda redukcji cellulitu

Jest to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania (redukcji ) cellulitu, rozstępów, leczenia blizn ( od tego pierwotnie się wywodzi), wyszczuplania i modelowania sylwetki, ujędrniania skóry. Po raz pierwszy tą metodę wynalazł Louis Paul Guitay, kiedy po wypadku na swoim motorze przez wiele miesięcy był rehabilitowany. Zauważył on wówczas, że siła nacisku powoduje skuteczność masażu.

Dlatego enedrmologia to nic innego jak masaż wykonywany mechanicznie o zwiększonej sile nacisku.

Jakie korzysci daje LPGR EndermologieTM

Przede wszystkim ta metoda jest rodzajem masażu limfatycznego, który pozwala oczyścić nasz organizm z zanieczyszczeń (toksyn). Doskonale poprawia ukrwienie całych tkanek naszego organizmu oraz poprawia wymianę międzykomórkowa.

Jest to zabieg bezinwazyjny, zwalczający cellulit i wspomagając naturalne procesy zachodzące w organizmie pozwala również zwalczyć nadmiar tkanki tłuszczowej. Zabieg wykonywa jest w endermowear w tak zwanym kombinezonie. Każdy z kombinezonów dostawanych w czasie zabiegu jest nowy i jest przeznaczony do jednego zabiegu. Jednym z bardzo pożądanych zalet endermologii jest fakt, że pozwala na modelowanie sylwetki dokładnie w tych miejscach, w których jest to konieczne, oszczędzając miejsca gdzie modelowanie sylwetki jest zbyteczne. Efekty są widoczne już po pierwszej serii zabiegów.

Jak wygląda zabieg LPGR EndermologieTM

Pacjentka musi ubrać na siebie przygotowany wcześniej jednorazowy kombinezon. Po jego założeniu jest gotowa na zabieg, który sterowany jest komputerowo. Głowica urządzenia jest prowadzona po skórze, która powoduje pojawienie się skórze  kształt fali. Rolowana jest dodatkowo od wewnątrz i na zewnątrz za pomocą rolek. Dzięki temu zabieg oddziałuje na  głębsze warstwy skóry. Po intensywnym masażu, skóra jest lepiej ukrwiona i pobudzany jest również metabolizm naszego organizmu. Podczas zabiegu poprzez układ limfatyczny usuwane są z organizmu toksyny i tłuszcze oraz pobudzona zostaje produkcja elastyny i kolagenu, co dodatkowo poprawia elastyczność skóry. 

Efekt  LPGR EndermologieTM

  • jędrna i gładka skóra,
  • będziesz szczuplejsza dokładnie tam, gdzie sobie tego życzysz,
  • pozbędziesz się cellulitu,
  • doprowadzisz do stanu sprzed ciąży swoją skórę i sylwetkę.
Cennik
modelowanie sylwetki - endermologia LPG 140 zł
Masz pytania
napisz do nas
Imie i nazwisko:
Podaj adres e-mail:
Tresc wiadomosci:
Przepisz wynik dzialania: 3 + 9 =
website design: Devilart