Karboksyterapia

 

 EFEKTY :

* redukcja cellulitu

* wygładzenie rozstępów

* poprawa napięcia i elastyczności skóry

* redukcja tkanki tłuszczowej

* dotlenienie skóry


To zbawienie dla tysięcy kobiet, nowoczesny zabieg polegający na podawaniu pod skórę dwutlenku węgla ma zapewnić skuteczne efekty w zabiegach mających na celu likwidację cellulitu, nadmiaru tkanki tłuszczowej, rozstępów, łuszczycy i wiotkości. Dwutlenek węgla swoje zastosowanie znajduje także w redukcji zmarszczek, podany w odpowiednich dawkach w skórę twarzy opóźnia proces starzenia się i poprawia wygląd skóry.

 Zalety Carbo 3000 – Zabiegi z użyciem karboksyterapii Carbo 3000 zapewniają pełną kontrolę podczas zabiegu, dzięki zastosowaniu specjalnych programów zabiegowych, podzielonych na poszczególne partie ciała. To rozwiązanie zarówno przyjazne Pacjentom (zminimalizowane odczucie bólu – dzięki systemowi ogrzewania oraz trójinfazyjne działanie), jak i terapeutom (łatwy w użyciu ekran dotykowy, czy tryb pracy za pomocą Foot Switch).

  Dwutlenek węgla to bezwonny, bezbarwny, niepalny gaz, który zastosowanie w medycynie znalazł już w latach 30-stych XX wieku. Po raz pierwszy w leczeniu niewydolności żylnej zastosowali go francuscy kardiolodzy z uzdrowiska Royat, a sam zabieg polegał na kąpielach w wodzie nasyconej dwutlenkiem węgla. Obecnie CO2 podawany jest śródskórnie. Lekarze lecząc dwutlenkiem węgla miażdżycę czy cukrzycowe owrzodzenia dostrzegli, że gaz podawany pod skórę przy okazji poprawia jej stan i wygląd.

 

Zapraszamy

Cennik

 cienie pod oczami - 130 zł

rozstępy brzuch - 200 zł

rozstępy uda 250 zł

rozstępy boczki 150 zł

likwidacja tkanki tłuszczowej - od 200 zł

redukcja celllulitu uda- od 300zł 

Masz pytania
napisz do nas
Imie i nazwisko:
Podaj adres e-mail:
Tresc wiadomosci:
Przepisz wynik dzialania: 7 + 4 =
website design: Devilart