Laserowe usuwanie kurzajek

W naszym gabinecie możemy Państwu zaoferować laserowe usuwanie znamion barwnikowych takich jak kurzajki, pieprzyki, odciski, włókniaki miękkie.

Kurzajki to pospolita nazwa brodawki wirusowej, która jest zmianą skórna o nieregularnej budowie wywołaną wirusem HPV. Są one zazwyczaj bezbolesne i nie wywołują stanów zapalnych otaczających je tkanek. Nie są one tylko defektem kosmetyczny, ale przede wszystkim schorzeniem zakaźnym, którym możemy zarazić osoby w bliskim nam otoczeniu. 

Rodzaje brodawek wirusowych: 

  • Brodawki zwykłe
  • Brodawki podeszwowe
  • Brodawki płaskie
  • Brodawki przejściowe
  • Brodawki płciowe ( kłykciny kończyste)

Jak wygląda zabieg 

Laser CO2 niezwykle precyzyjnie przekazuje ciepło do tkanki powodując jej odparowanie oraz dokładne zamkniecie naczyń. Znieczulenie miejscowe powoduje, ze zabieg jest praktycznie bezbolesny Usuwa narośl a w jej miejscu pojawia się strupek. Gojenie ranki po zabiegu jest zazwyczaj bezbliznowe i trwa około 14 dni. Laser CO2 jest dokonały w usuwaniu kurzajek pospolitych i osiąga doskonałe efekty od 90-100% wyleczeń po pierwszym zabiegu.

Po zabiegu:

Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i możemy odczuwać lekkie pieczenie a czasem ból. Musimy przestrzegać bezwzględnie zaleceń lekarza. Po zabiegu można normalnie funkcjonować, myć się, pracować.

Cennik
laserowe usuwanie kurzajek od 350 zł
Masz pytania
napisz do nas
Imie i nazwisko:
Podaj adres e-mail:
Tresc wiadomosci:
Przepisz wynik dzialania: 3 + 9 =
website design: Devilart