Makijaż okolicznościowy

Dobrze wykonany makijaż powinien skorygować i zakryć to co wydaje się defektem, a uwydatnić zalety. Dobrze wykonany makijaż poprawia samoocenę poprzez uzyskanie efektu witalności, idealizowaniu rysów (optycznie) czy odmłodzenie twarzy. Makijaż nie jest niestety magiczną różdżką, i nie zmieni nam tych rysów czy nie zlikwiduje niedoskonałości (plamy , grudki, zmarszczki) może jednak optycznie przybliżyć naszą twarz do ideału (do tego właśnie dążymy w makijażu) i przede wszystkim sprawi, że nasza samoocena wzrośnie.

Oprócz tego, makijaż spełnia tez funkcję ochronna, zimą chroni cerę przez mrozem, latem przed słońce, w zasadzie to przez cały rok chroni ją przed promieniami słonecznymi niosącymi ze sobą szkodliwe promieniowanie UV

Makijaż dzienny

Powinien być bardzo subtelny, praktycznie niewidoczny. Ma on za zadanie maskować mankamenty i w delikatny sposób wydobyć piękno. Makijaż ten powinien być trwały, aby mógł przetrwać np. cały dzień w pracy.

Makijaż okolicznościowy

 Jest uzupełnieniem pielęgnacji twarzy dostosowanym do każdego typu urody przez zastosowanie odpowiednich technik, kolorów, cieniowania można wyeksponować piękno oczu, ust jak również maskować niedoskonałości skóry, a tym samym poprawić samopoczucie i podkreślić indywidualne cechy.

Cennik

 cena makijażu 100zł

Masz pytania
napisz do nas
Imie i nazwisko:
Podaj adres e-mail:
Tresc wiadomosci:
Przepisz wynik dzialania: 8 + 8 =
website design: Devilart