Sculptra

Kwas polimlekowy (Sculptra) stosowany jest w medycynie od 30 lt. Jest nie tylko bezpieczny dla naszego zdrowia. Ale również całkowicie biodegradowalny (tzn, całkowicie rozkłada się w ludzkim organizmie). Jest stosowany w medycnie już od dłuższego czasu jak składniki nici chirurgicznych czy składnik implantów.

Lek ten można stosować dwojako: profilaktycznie lub odmładzająco i liftingująco. Doskonale sprawdza się jako nieinwazyjna metoda korygowania owalu twarzy i obwisłych policzków, ujędrnia i wypełnia okolice kości jarzmowej, bruzdy nosowo- wargowe, wklęsłość okołowargowych, fałdy marionetki i zmarszczki na brodzie.

Jakie ma działanie i zastosowanie preparat Sculptra w obrębie skóry?

Podanie preparatu powoduje, stopniowe oraz powolne odbudowywanie się włókien kolagenowych poprzez stymulacje fibroblastów. Dzięki temu mozliwe jest wymodelowanie konturów twarz, policzków, gdyż napięcie skóry w miejscu iniekcji zwieksza się. Również wyglad naszej skóry poprawi się.

Jak podaje się preparat Sculptra i w jakie okolice ciała można go stosować?
   
Zabieg podania preparatu trwa około 15 - 30 minut. Stosowane jest znieczulenie miejscowe, najczęściej maścią Emla. Po zabiegu zauważalne są podbiegnięcia krwawe i siniaczki. Przez kilka dni można zaobserwować rumień i obrzęk. Niezwykle ważny jest umiarkowany masaż okolic leczonych, stosowany kilka razy dziennie po pięć minut przez okres do 14 dni. Masaż zabezpiecza przed tworzeniem się podskórnych grudek. Po okresie 10 do 14 dni pierwsze objawy iniekcji mijają i należy cierpliwie czekać 6-8 tygodni by zauważyć poprawę stanu skóry.

 

Cennik
Sculptra 1300 zł
Masz pytania
napisz do nas
Imie i nazwisko:
Podaj adres e-mail:
Tresc wiadomosci:
Przepisz wynik dzialania: 1 + 1 =
website design: Devilart