(48) 300 52 52
ul. Witolda 10, 26-600 Radom
 • Piękna skóra...
  Zatrzymaj czas
  Specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi.
 • Piękna twarz...
  Zatrzymaj młodość
  W walce ze starzeniem się skóry, można jednoznacznie powiedzieć, że nie istnieje (oprócz chirurgii plastycznej) sposób efektywniejszy od mezoterapii.
 • Bogata oferta...
  Szeroka gama zabiegów
  Nasza propozycja zabiegowa to ponad setka sprawdzonych procedur medycznych.

DERMAPEN 4.0 ŚWIATOWA PREMIERA

DERMAPEN 4.0 ŚWIATOWA PREMIERA

12 Powodów aby dołączyć do rewolucyjnych rozwiązań Dermapen 4

AŻ 1920 NAKŁUĆ NA SEKUNDĘ

Najnowsza 4 wersja, jedynej oryginalnej mezoterapii mikroigłowej to : 

 • Nowe protokoły zabiegowe i jeszcze lepsze efekty potwierdzone klinicznie 
 • Nowa opatentowana głowica i kartridże wyposażone w aż 16 molibdenowych igieł, umożliwiające wykonanie ponad miliona nakłuć w 10 minut! 
 • Jeszcze większe bezpieczeństwo zabiegowe i komfort Pacjenta
 • Całkowicie nowa, cyfrowa kontrola prędkości i głębokości działania 
 • Penetracja igły zwiększona aż do 3mm

NOWE PROTOKOŁY LECZENIA BLIZN

Zdecyduj się na skuteczne leczenie blizn dzięki nowym ustawieniom i protokołom.

Dzięki temu w łatwy sposób dostosujesz parametry do leczenia zarówno na twarzy jak i różnych obszarach ciała

PRECYZJA I BEZPIECZEŃSTWO

Funkcja automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy aż 16 pulsujących igieł (nie zaś jak w  przypadku poprzedniego urządzenia 12 igieł )zastosowana w urządzeniu DERMAPEN®  4.0 sprawia, że w czasie jednej sekundy skóra nakłuwana jest aż 1920 razy. Ta liczba nakłuć stanowi aż o 48% więcej w stosunku do Dermapen 3.0!  Większa liczba nakłuć w jeszcze krótszym czasie zapewnia szybszy czas gojenia oraz zwiększoną efektywność zabiegu.

Powstałe mikrourazy wykorzystują wrodzoną zdolność skóry do regeneracji i fizjologicznej indukcji kolagenu. Pozwalają również na wprowadzenie do głębokich warstw skóry substancji czynnych o właściwościach liftingujących,  nawilżających i odżywczych. 

Tylko igły Dermapen 4 sterylizowane promieniami gamma posiadają unikalną, medyczną osłonkę silikonową zapobiegającą przedostawaniu się płynów. Zewnętrzny kartridż jest wzmocniony specjalną osłoną, która zapobiega przenikaniu zanieczyszczeń do zewnętrznej części wkładu. Ta profesjonalnie opracowana, zgłoszona do opatentowania technologia Anti-Contamination zapobiega wewnętrznemu i zewnętrznemu przepływowi płynów zabiegowych, nawet w przypadku najbardziej wymagających procedur. Technologia ACM™ została zaprojektowana po raz pierwszy specjalnie dla urządzenia Dermapen 4. Dzięki temu jest to jedyne na świecie urządzenie z wewnętrzną i zewnętrzną ochroną przed przepływem płynów w każdym kartridżu, gwarantując brak ryzyka zakażeń krzyżowych, zapewniając czystość procesu leczenia i optymalizację bezpieczeństwo pacjenta.

Czym różni się Dermapen 4 od poprzednich wersji urządzenia?

Jest to pierwsza na świecie technologia mikronakłuwania frakcyjnego z obsługą technologii cyfrowej i Bluetooth. Poza wcześniej wspomnianym unowocześnionym, 16 igłowym kartridżem Dermapen 4 posiada:

 • Nowy protokół leczenia blizn- pozwala na skuteczne leczenie blizn oraz korektę blizn głębokich i atroficznych, w tym blizn chirurgicznych, przykurczy oparzeniowych, rozstępów i blizn potrądzikowych. Penetracja igły może zostać zwiększona aż do 3 mm (stemplowanie).
 • Nowa generacja technologii AOVN™4 - pozwala ona na idealne dopasowanie parametrów zabiegowych do skóry dla uzyskania jak największej precyzji. Zabieg odbywa się bez uczucia ściągania i szarpania skóry. AOVN™4 to większa moc, prędkość, precyzja i jeszcze większe bezpieczeństwo.
 • Technologia cyfrowa i Bluetooth - pozwalają na jeszcze wygodniejszą pracę i kontrolę nad sprzętem. Sprzęt jest zawsze aktualny dzięki metodzie wgrywania najnowszych protokołów przez łączność Bluetooth.
 • Wkład z wbudowaną igłą RFID- pierwsza na świecie przełomowa technologia RFID gwarantuje, że pożądana głębokość nakłucia jest precyzyjna, niezawodna i wolna od oporów penetracji igły w głąb skóry. Urządzenie jest w stanie dopasować odpowiednią moc dla różnych rodzajów skóry.
 • Ergonomiczny kształt dla leczenia twarzy, ciała i skóry głowy- wygodne użytkowanie urządzenia przez lekarza skutkuje także większym komfortem dla pacjenta. Nacisk na skórę jest mniej odczuwalny.

Nowy Dermapen 4 to jeszcze większa skuteczność działania, która pozwala na komfort pacjenta w trakcie zabiegu. Rezultat? Szybsze i lepsze efekty zabiegu.

 

wszystkie wpisy
Nasza
Medycyna estetyczna

Poznaj nasz sekret aby mieć młodą i zdrową skórę Zastanawiasz się jak odmłodzić swoje ciało? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

zobacz więcej
Profejonalna
Chirurgia

Chcesz poprawić swój wygląd? Przygotowaliśmy szereg zabiegów. Przed każdym zabiegiem przeprowadzamy konsultacje i dobieramy zabieg odpowiedni do rodzaju skóry. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

zobacz więcej
Nowoczesna
Kosmetologia

Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej. Kompleksowo zadbamy o Twoją urodę. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zabiegami.

zobacz więcej
Opinie
Mówią o nas

Nie masz pewności, nie znasz nas - koniecznie przeczytaj opinie, które są wystawione w 100% przez naszych klientów.

zobacz więcej
Wybierz
Najbardziej popularne zabiegi
Plasma Complex
Vinushape
Trichologia
Dermapen