(48) 300 52 52
ul. Witolda 10, 26-600 Radom
 • Piękna skóra...
  Zatrzymaj czas
  Specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi.
 • Piękna twarz...
  Zatrzymaj młodość
  W walce ze starzeniem się skóry, można jednoznacznie powiedzieć, że nie istnieje (oprócz chirurgii plastycznej) sposób efektywniejszy od mezoterapii.
 • Bogata oferta...
  Szeroka gama zabiegów
  Nasza propozycja zabiegowa to ponad setka sprawdzonych procedur medycznych.

Dermatolog

Jednym z podstawowych obszarów terapeutycznych, jakim zajmuje się medycyna estetyczna jest dermatologia. Specjalizuje się  badaniem oraz opisem struktury i funkcji skóry, schorzeniami skóry i jej przydatków - skóry, włosów i paznokci, a także niektórych chorób, które ujawniają się na skórze, w tym nowotworów (np. rumień guzowaty czy czerniak). Lekarz dermato-chirurg  Waldemar Karasiuk to osoba z wieloletnim doswiadczeniem, która doskonale poznała tajnki wiedzy dermatologicznej.

Schorzenia dermatologiczne

Schorzenia o charakterze dermatologicznym to szeroka gama objawów, które – nieleczone – mogą mieć poważne następstwa.

Choroby skóry są bardzo powszechne. Do najczęstszych dolegliwości skórnych należą:

 • Świerzb- spowodowany jest przez roztocza zwane Sarcoptes scabei. Bardzo szybko rozprzestrzenia się między ludźmi, szczególnie w zatłoczonych warunkach.
 • Rumień na skórze to po prostu medyczna nazwa zaczerwienienia na skórze, zwykle o wyraźnie zaznaczonych brzegach. Z jednej strony rumień na skórze może być wynikiem silnych emocji czy uczuleń, a z drugiej - objawem poważnych chorób
 • Łuszczyca to przewlekła, zapalna choroba skóry. Choroba ma charakter nawracający, pojawiają się okresy remisji i nawrotu. Jeden z najczęściej występujących typów łuszczycy objawia się wyraźnie zaznaczonymi, ciemnoróżowymi lub brunatno-czerwonymi plamami, pokrytymi srebrzystą łuską. Tak chorobowo zmienione miejsca są nazywane blaszkami lub tarczkami łuszczycowymi.
 • Łupież to choroba skóry głowy objawiająca się drobnopłatowym złuszczaniem zrogowaciałej warstwy naskórka z mniej lub bardziejnasilonym łojotokiem.
 • Toczeń
 • Liszaj
 • Czerniak (czerniak złośliwy, łac. melanoma malignum) to wywodzący się z melanocytów nowotwór skóry, błon śluzowych lub błony naczyniowej oka.
 • Świerzb
 • Bielactwo
 • Półpasiec
 • Trądzik
 • Grzybica skóry wywołana jest głównie przez dermatofity rodzaju: Trichophyton (stanowią powyżej 50 proc. wszystkich zakażeń grzybiczych), Microsporum i Epidermophyton, którymi bardzo łatwo można się zarazić od innych zainfekowanych osób, zwierząt lub poprzez kontakt z zarodnikami grzybów znajdujących się na rzeczach osobistych (np. obuwie, ręczniki, odzież)
 • Atopowe zapalenie skóry
 • Łojotokowe zapalenie skóry

Dzięki dermatologii możemy przede wszystkim dokładnie poznać rodzaj schorzenia skórnego, z jakim borykamy się u Pacjenta i wprowadzić optymalny plan leczenia. Istotne jest, aby nie ignorować objawów, które często mogą być sygnałem poważnej choroby. Lekarz dermatolog często będzie wprowadzać procedury dermatologiczne i leczenie farmakologiczne. Nowoczesny sprzęt będący na wyposażeniu gabinetu Vita-derm pozwali lekarzowi prowadzić precyzyjną diagnostykę oraz przeprowadzać zabiegi z użyciem optymalnie dobranych parametrów.

Widzisz u siebie problemy skórne, nasilający się swędzenie skóry, problemy s włosami, czy paznokciami, umów się do lekarza dermatologa.

Nasza
Medycyna estetyczna

Poznaj nasz sekret aby mieć młodą i zdrową skórę Zastanawiasz się jak odmłodzić swoje ciało? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

zobacz więcej
Profejonalna
Chirurgia

Chcesz poprawić swój wygląd? Przygotowaliśmy szereg zabiegów. Przed każdym zabiegiem przeprowadzamy konsultacje i dobieramy zabieg odpowiedni do rodzaju skóry. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

zobacz więcej
Nowoczesna
Kosmetologia

Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej. Kompleksowo zadbamy o Twoją urodę. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zabiegami.

zobacz więcej
Opinie
Mówią o nas

Nie masz pewności, nie znasz nas - koniecznie przeczytaj opinie, które są wystawione w 100% przez naszych klientów.

zobacz więcej
Wybierz
Najbardziej popularne zabiegi
Plasma Complex
Vinushape
Trichologia
Dermapen