(48) 300 52 52
ul. Witolda 10, 26-600 Radom
 • Piękna skóra...
  Zatrzymaj czas
  Specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi.
 • Piękna twarz...
  Zatrzymaj młodość
  W walce ze starzeniem się skóry, można jednoznacznie powiedzieć, że nie istnieje (oprócz chirurgii plastycznej) sposób efektywniejszy od mezoterapii.
 • Bogata oferta...
  Szeroka gama zabiegów
  Nasza propozycja zabiegowa to ponad setka sprawdzonych procedur medycznych.

Endermologia LPG

Każdy z nas chce wyglądać pięknie i ciągle walczy z niedoskonałościami własnego ciała. Przybywające kilogramy, które nie znikają nawet przy diecie oraz dużej dawce ruchu. Dlatego nie czekaj zainwestuj w siebie - zabieg wyszczuplający, którym pomoże Ci stracić zbędne kilogramy, pozbyć się cellulitu.

 LPGR EndermologieTM -skuteczna metoda redukcji cellulitu

Jest to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania (redukcji ) cellulitu, rozstępów, leczenia blizn ( od tego pierwotnie się wywodzi), wyszczuplania i modelowania sylwetki, ujędrniania skóry. Po raz pierwszy tą metodę wynalazł Louis Paul Guitay, kiedy po wypadku na swoim motorze przez wiele miesięcy był rehabilitowany. Zauważył on wówczas, że siła nacisku powoduje skuteczność masażu.

Dlatego enedrmologia to nic innego jak masaż wykonywany mechanicznie o zwiększonej sile nacisku.

Jakie korzysci daje LPGR EndermologieTM

Przede wszystkim ta metoda jest rodzajem masażu limfatycznego, który pozwala oczyścić nasz organizm z zanieczyszczeń (toksyn). Doskonale poprawia ukrwienie całych tkanek naszego organizmu oraz poprawia wymianę międzykomórkowa.

Jest to zabieg bezinwazyjny, zwalczający cellulit i wspomagając naturalne procesy zachodzące w organizmie pozwala również zwalczyć nadmiar tkanki tłuszczowej. Zabieg wykonywa jest w endermowear w tak zwanym kombinezonie. Każdy z kombinezonów dostawanych w czasie zabiegu jest nowy i jest przeznaczony do jednego zabiegu. Jednym z bardzo pożądanych zalet endermologii jest fakt, że pozwala na modelowanie sylwetki dokładnie w tych miejscach, w których jest to konieczne, oszczędzając miejsca gdzie modelowanie sylwetki jest zbyteczne. Efekty są widoczne już po pierwszej serii zabiegów.

Jak wygląda zabieg LPGR EndermologieTM

Pacjentka musi ubrać na siebie przygotowany wcześniej jednorazowy kombinezon. Po jego założeniu jest gotowa na zabieg, który sterowany jest komputerowo. Głowica urządzenia jest prowadzona po skórze, która powoduje pojawienie się skórze  kształt fali. Rolowana jest dodatkowo od wewnątrz i na zewnątrz za pomocą rolek. Dzięki temu zabieg oddziałuje na  głębsze warstwy skóry. Po intensywnym masażu, skóra jest lepiej ukrwiona i pobudzany jest również metabolizm naszego organizmu. Podczas zabiegu poprzez układ limfatyczny usuwane są z organizmu toksyny i tłuszcze oraz pobudzona zostaje produkcja elastyny i kolagenu, co dodatkowo poprawia elastyczność skóry. 

Efekt  LPGR EndermologieTM

 • jędrna i gładka skóra,
 • będziesz szczuplejsza dokładnie tam, gdzie sobie tego życzysz,
 • pozbędziesz się cellulitu,
 • doprowadzisz do stanu sprzed ciąży swoją skórę i sylwetkę.
Nasza
Medycyna estetyczna

Poznaj nasz sekret aby mieć młodą i zdrową skórę Zastanawiasz się jak odmłodzić swoje ciało? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

zobacz więcej
Profejonalna
Chirurgia

Chcesz poprawić swój wygląd? Przygotowaliśmy szereg zabiegów. Przed każdym zabiegiem przeprowadzamy konsultacje i dobieramy zabieg odpowiedni do rodzaju skóry. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

zobacz więcej
Nowoczesna
Kosmetologia

Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej. Kompleksowo zadbamy o Twoją urodę. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zabiegami.

zobacz więcej
Opinie
Mówią o nas

Nie masz pewności, nie znasz nas - koniecznie przeczytaj opinie, które są wystawione w 100% przez naszych klientów.

zobacz więcej
Wybierz
Najbardziej popularne zabiegi
Plasma Complex
Vinushape
Trichologia
Dermapen