(48) 300 52 52
ul. Witolda 10, 26-600 Radom
 • Piękna skóra...
  Zatrzymaj czas
  Specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi.
 • Piękna twarz...
  Zatrzymaj młodość
  W walce ze starzeniem się skóry, można jednoznacznie powiedzieć, że nie istnieje (oprócz chirurgii plastycznej) sposób efektywniejszy od mezoterapii.
 • Bogata oferta...
  Szeroka gama zabiegów
  Nasza propozycja zabiegowa to ponad setka sprawdzonych procedur medycznych.

Makijaż okolicznościowy

Dobrze wykonany makijaż powinien skorygować i zakryć to co wydaje się defektem, a uwydatnić zalety. Dobrze wykonany makijaż poprawia samoocenę poprzez uzyskanie efektu witalności, idealizowaniu rysów (optycznie) czy odmłodzenie twarzy. Makijaż nie jest niestety magiczną różdżką, i nie zmieni nam tych rysów czy nie zlikwiduje niedoskonałości (plamy , grudki, zmarszczki) może jednak optycznie przybliżyć naszą twarz do ideału (do tego właśnie dążymy w makijażu) i przede wszystkim sprawi, że nasza samoocena wzrośnie.

Oprócz tego, makijaż spełnia tez funkcję ochronna, zimą chroni cerę przez mrozem, latem przed słońce, w zasadzie to przez cały rok chroni ją przed promieniami słonecznymi niosącymi ze sobą szkodliwe promieniowanie UV

Makijaż dzienny

Powinien być bardzo subtelny, praktycznie niewidoczny. Ma on za zadanie maskować mankamenty i w delikatny sposób wydobyć piękno. Makijaż ten powinien być trwały, aby mógł przetrwać np. cały dzień w pracy.

Makijaż okolicznościowy

 Jest uzupełnieniem pielęgnacji twarzy dostosowanym do każdego typu urody przez zastosowanie odpowiednich technik, kolorów, cieniowania można wyeksponować piękno oczu, ust jak również maskować niedoskonałości skóry, a tym samym poprawić samopoczucie i podkreślić indywidualne cechy.

Nasza
Medycyna estetyczna

Poznaj nasz sekret aby mieć młodą i zdrową skórę Zastanawiasz się jak odmłodzić swoje ciało? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

zobacz więcej
Profejonalna
Chirurgia

Chcesz poprawić swój wygląd? Przygotowaliśmy szereg zabiegów. Przed każdym zabiegiem przeprowadzamy konsultacje i dobieramy zabieg odpowiedni do rodzaju skóry. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

zobacz więcej
Nowoczesna
Kosmetologia

Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej. Kompleksowo zadbamy o Twoją urodę. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zabiegami.

zobacz więcej
Opinie
Mówią o nas

Nie masz pewności, nie znasz nas - koniecznie przeczytaj opinie, które są wystawione w 100% przez naszych klientów.

zobacz więcej
Wybierz
Najbardziej popularne zabiegi
Plasma Complex
Vinushape
Trichologia
Dermapen